TINARSOY Elektrik Limited Şirketi

 

 Tınarsoy 60. yıl logo

 

Hakkımızda

 

Tınarsoy Elektrik, 1953 yılında Elazığ’da kurulmuştur. Yarım asırlık geçmişiyle bugün geriye baktığımızda gurur dolu bir geçmiş görmekteyiz. Ahlaki değerlerimizden ve ticari disiplinimizden ödün vermeden, Müşterilerilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Enerjiden ulaşıma toplu konutlardan havalimanlarına, hastanelerden iş merkezlerine kadar oldukça geniş bir yelpazede, aydınlatmadan otomasyona, mühendislikten müteahhitliğe varan ürün ve hizmetler bütünü ile çözümler üretmekteyiz. Çözümlerimizde özenle seçtiğimiz ve her biri kendi alanında gerçek birer uzman ve marka olan elektrik, mekanik ve inşaat partnerlerimizin önemi büyüktür. Sektördeki gelişmelere paralel olarak büyümemizi sürdürürken, ülkemizin çıkarlarını daima ön planda tutmak, kalitemizden ve değerlerimizden ödün vermemek, firma felsefemiz olmuştur.

Tek bir elektrik mağazası olarak başladığımız ticaret hayatımıza bugün bir şirketler grubu olarak devam etmekteyiz. Tınarsoy Grup’a bağlı olarak faaliyet gösteren diğer şirket ise; MST Elektromekanik A.Ş. 'dir.

Grubumuza bağlı şirketi kısaca açıklamak gerekirse; MST Elektromekanik A.Ş, 2006 yılında elektrik ve elektronik ürün pazarlama ve iş ortaklı taahhüt alanında hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Grup şirketlerimizin sahip olduğu İSO 9001 belgesi, kaliteye verdiğimiz önem ile uluslararası arenada da yer almaya aday olduğumuzun bir göstergesidir. Tınarsoy Elektrik olarak hedeflerimizin başında; bütün faaliyet alanlarımızda uzman ekiplerimizle en iyi hizmeti sunmak, kurumsal gelişimimizi sürdürmek, büyümek için sürekli gelişmek, istikrarı sağlamak için önemli olan güvenilir, saygın şirket görüntümüzün devamlılığını sağlamak, sosyal yardım işlerimizi kurumsal kimliğimiz altında gerçekleştirmek ve çok önem verdiğimiz müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak her türlü engeli aşmak suretiyle şirketimizi Türkiye' nin en saygın firmaları arasına yer almaya devam etmektir.

Başarılarımızın mimarı özverili çalışanlarımıza ve bize her zaman güvenen siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Tınarsoy Grup Yönetim Kurulu

 

Kalite Politikamız

 

Sektorün tutarlı ve sürekli gelişen Şirketlerinden birisi olmak, Müşteri isteklerini tam ve zamanında karşılamak,Sektörle ilgili tüm yasa ve mevzuatlara uymak, ISO 9001 EQA Belgesi Sahibi bir firma olarak kalite yönetim sistemi ve sürekli iyileştirme anlayışının tüm çalisanlarca benimsenmesini sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

 

Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakımız sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, onlar ve çalışanlarımız için değer yaratan bir dünya Şirketi olmak.

 

Misyonumuz

 

Ürün ve hizmetlerimizdeki çeşitlilik ve yüksek kalite ile her türlü elektrik taahhüt konularında en fazla ve en doğru ürünü en iyi fiyatla teslim ederek ve karlılığımızı arttırarak büyümek.

 

Londra Metal Borsası (LME) Analizleri

LME Alüminyum
LME Bakır

Merkez Bankası Döviz Kurları


Alış Satış
USD
EURO