MST Elektromekanik A.Ş.

 

Hakkımızda

 

24 Kasım 2006 tarihinde Ankara’da Tınarsoy Şirketler Grubu bünyesinde kurulmuştur. MST elektrik sektörünün ileri gelen markalarının satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Ayrıca taahhüdünü üstlendiği zamanın gözde projelerini de yüksek kalite standartlarına uygun olarak başarı ile tamamlayarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Kalite Politikamız

 

Sektorün tutarlı ve surekli gelişen şirketlerinden birisi olmak, Müşteri isteklerini tam ve zamanında karşılamak, Sektörle ilgili tüm yasa ve mevzuatlara uymak, ISO 9001 EQA Belgesi Sahibi bir firma olarak kalite yönetim sistemi ve sürekli iyileştirme anlayışının tüm çalısanlarca benimsenmesini sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

 

Sunduğumuz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakımız sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmak, onlar ve çalışanlarımız için değer yaratan bir dünya şirketi olmak.

 

Misyonumuz

 

Ürün ve hizmetlerimizdeki çesitlilik ve yüksek kalite ile her türlü elektrik taahüt konularında en fazla ve en doğru ürünü en iyi fiyatla teslim ederek ve karlılığımızı arttırarak büyümek.

 

Referanslar

 


 

Londra Metal Borsası (LME) Analizleri

LME Alüminyum
LME Bakır

Merkez Bankası Döviz Kurları


Alış Satış
USD
EURO